Løsninger som fungerer!

Innovativ IT som forenkler din hverdag

Les mer...

Tjenester

Vi har satt sammen en portefølje av tjenester basert på den nyeste og beste teknologien på markedet. Under finner du mer informasjon om alle våre fagfelt, ta gjerne kontakt for mer informasjon
ASP

ASP

Kontoret tilgjengelig hvor som helst

Les mer
Sikkerhet

Sikkerhet

Sikkerhetsløsninger fra Palo Alto Networks

Les mer
CRM

CRM

Løsninger som effektiviserer din bedrift

Les mer
Office 365

Office 365

Office når du trenger det

Les mer
KomIKT

KomIKT

Innovative løsninger til kommunemarkedet

Les mer
Telefoni

Telefoni

Løsninger tilpasset din bedrift

Les mer

Kontakt oss

Kontakt oss på telefon 7024 5000 eller epost: support@pcsupport.no

PC Support AS har hovedkontor i Ullavikvegen 39 i Sykkylven.

Vakttelefon for kunder med driftsavtale 982 26 266

Avdelingskontoret vårt i Fosnavåg holder til i flotte lokaler i Eggesbøvegen 40, 6092 Fosnavåg.

Administrasjon

Ståle Welle

Ståle Welle

Daglig leder

stale@pcsupport.no

982 26 261

Roger Welle

Roger Welle

Økonomisjef

roger@pcsupport.no

982 26 256

Henning Sølvik

Henning Sølvik

Leder Systemavdeling

henning@pcsupport.no

982 26 251

Andreas Hjellegjerde

Andreas Hjellegjerde

Markedssjef

andreas@portalia.no

922 44 086

Ole Bjørn Steinsvik

Ole Bjørn Steinsvik

Leder Driftsavdeling

Monica Hunnes

Monica Hunnes

Økonomi, Regnskap

regnskap@pcsupport.no

Salg

Bengt Langlo

Bengt Langlo

Key Account Manager

bengt@pcsupport.no

98226235

Arnt Tore Røe

Arnt Tore Røe

Key Account Manager

arnt@pcsupport.no

98226228

Svein Arne Lindøe

Svein Arne Lindøe

Key Account Manager

svein.arne@pcsupport.no

98226253

Ronny Utgård

Ronny Utgård

Key Account Manager

ronny@pcsupport.no

98226252

Drift

Frode Gundersen

Frode Gundersen

Teamleder Driftssenter

Oddbjørn Nordstrand

Oddbjørn Nordstrand

Driftssenter

Vibeke Skinnes Hauge

Vibeke Skinnes Hauge

Driftssenter

Haakon Sundet

Haakon Sundet

Driftssenter

Fredrik Sælen

Fredrik Sælen

Driftssenter

Svenn Erik Bjørnevik

Svenn Erik Bjørnevik

Verkstedsansvarlig

Stian Tarberg

Stian Tarberg

Driftskonsulent avd. Fosnavåg

Eivind Gjerde

Eivind Gjerde

Driftskonsulent avd. Fosnavåg

Tom Erik Strømmen

Tom Erik Strømmen

Driftskonsulent

Oddbjørn Sørvik

Oddbjørn Sørvik

Driftskonsulent

Andre Kvistad

Andre Kvistad

Driftskonsulent

Lennart Utgård

Lennart Utgård

Driftskonsulent

Arild Grebstad

Arild Grebstad

Driftskonsulent

Kjetil Settemsdal

Kjetil Settemsdal

Driftskonsulent

Jan Håvard Melsæter

Jan Håvard Melsæter

Driftskonsulent

Jan Hallvard Harstad

Jan Hallvard Harstad

Driftskonsulent

Bjørn Nornes

Bjørn Nornes

Systemutvikler

Kontaktskjema

Her finner du kontaktinformasjon om kontorene til PC Support, fyll gjerne ut skjema og send det inn til oss så tar vi kontakt.

Kontakt salgsavdelingen
70245000 eller e-post
salg@pcsupport.no

SYKKYLVEN
Ullavikveien 39,
6230 Sykkylven.

FOSNAVÅG
Eggesbøvegen 40,
6092 Fosnavåg.

Support

Kontakt vår supportavdeling på telefon 7024 5000 tastevalg 1, eller epost: support@pcsupport.no

PC Support AS har hovedkontor i Ullavikvegen 39 i Sykkylven.

Vakttelefon for kunder med driftsavtale 982 26 266

Relasjonsbygging, kompetanse, samarbeids- villighet og best service.

“PC Support skal være den hyggeligste og mest spennende partneren for leveranse og drift av løsninger som informasjonsteknologien gir.”
StaaleWelle.png
“ Vi skal vinne kunden gjennom relasjonsbygging, kompetanse, samarbeidsvillighet og best service."

Ståle Welle

Daglig leder i PC Support

imagename